BİZE ULAŞIN

Sizin için 7/24 buradayız.

GAIN BUTTON HAKKINDA

SIK SORULAN SORULAR

Sisteme nasıl kayıt yapabilirim?

Buraya tıklayarak, Gain Button kayıt olma sayfasına gidin. 

Kayıt olma sayfasındaki E-Posta veya Telefon ile Kaydolun butonuna basın.

E-posta/telefon numaranızı girip ardından tahmin edilmesi zor ve içerisinde büyük-küçük harf, rakam ve özel karakterlerin yer aldığı en az 8 karakter içeren güçlü bir şifre oluşturun. (Şifrenizi güvenli bir yere not almalısınız. Zira şifrenizi unutmanız durumunda güvenlik nedeniyle 1 gün boyunca hesabınızda işlem gerçekleştirmeniz engellenecektir.)

Referans olmak için ne yapmalıyım?

GainButton hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan kullanıcı profili üzerine gelerek Referans İşlemleri butonuna tıklayıp referans linkiyle Arkadaşlarınızı GainButton'a davet edin her USDT yatırma işleminde yatırdığı tutarın %3 oranında komisyon kazanın.

Her gün Gain Button alınabilir mi?

Sit rhoncus aptent dis scelerisque penatibus a dis tempor accumsan suspendisse mollis a et odio ullamcorper magnis ullamcorper cum ullamcorper duis nulla egestas massa.

Vitae amet nostra est leo dignissim justo sodales et ac a conubia bibendum duis ad justo suspendisse a a tellus cubilia vestibulum a dictumst a duis risus.Sociosqu curae consequat nisl litora a eros est consectetur nulla rhoncus a a id felis praesent.Tempus dui integer a cursus id fames parturient.

BİZE YAZIN

İLETİŞİM FORMU

    Telegram Chatbot'ta 7 gün 24 saat çevrimiçiyiz!

    Değerli yatırımcılarımız, işlemlerinizle ilgili merak ettiğiniz konuları anlık bir şekilde günün her saati Telegram hattımız üzerinden yazarak bilgi alabilirsiniz.

    Telegram grubumuza katılın!