NE YAPTIK?

Yeni ve etkili bir yatırım modeli geliştirdik.

Amacımız

Müşterilerimizin finansal yönetim yöntemlerini zenginleştirerek etkili bir yatırım modeli oluşturmak ve varlık yönetimini profesyonel hale getirmektir.

İlkemiz

Müşterilerimizin yatırım portföylerinin karını maksimize etmek için nicel yöntemlerle temel ilkelerin bir kombinasyonunu benimsemektedir.

GAIN BUTTON

Kurumsal Yapımız

Gain Button, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve yönetimi altındaki yaklaşık 1,66 milyar ABD doları tutarındaki varlığa sahip küresel bir yatırım yönetimi şirketidir.

Şirketin dünya çapında 700'den fazla yatırım yöneticisi ve birçok üst düzey mühendisi bulunmaktadır. Üyelerin çoğu uluslararası vizyona ve tanınmış denizaşırı finans kuruluşlarında iş tecrübesine sahiptir ve yatırım stratejileri araştırmaları konusunda uzun yıllara dayanan deneyim birikimine sahiptir.

Gain Button, dijital finans ve bilimsel teknolojik yenilik alanında etkilidir. Bir tröst yatırım platformu olarak şirket, aktif öz sermaye yatırımı, aktif kantitatif öz sermaye yatırımı, döviz yönetimi, endeks yatırımı ve çeşitlendirilmiş yatırım gibi hizmetler sunmaktadır. Şirketin mühendis ekibi, çok modelli AI kantitatif araçlarının bir dizi bağımsız araştırma ve geliştirmesine sahiptir ve ticaret ekibiyle birlikte bir ticaret sistemi kurulmuştur.

Müşterilerin finansal yönetim yöntemini zenginleştirmek için teknoloji kullanarak etkili bir yatırım modeli oluştururken, yatırım portföyünün karını kilitlemek için temel ilkelerin nicel yöntemlerle bir kombinasyonu benimsenmiştir. Bu, üst düzey finansal yönetimi hayata geçirir ve varlık yönetimini daha profesyonel hale getirir. Gain Button, güven yönetimi açısından güvenli yargı denetimi ve güven niteliklerine sahiptir. Denetimle işbirliği yapar ve eksiksiz bir yargı sistemine sahiptir, böylece yasal çerçeveye, fiyat rekabetçiliğine ve varlık korumasına yüksek derecede güven sağlar.

Gain Button, küresel bir yatırım yönetimi şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin amacı, müşterilerin finansal yönetim yöntemlerini zenginleştirerek etkili bir yatırım modeli oluşturmak ve varlık yönetimini profesyonel hale getirmektir. Bunun yanı sıra, dijital finans ve bilimsel teknolojik yenilik alanlarında etkili olmayı hedeflemektedir. Gain Button, müşterilerin yatırım portföylerinin karını maksimize etmek için nicel yöntemlerle temel ilkelerin bir kombinasyonunu benimsemektedir.